5. FITCAST – Ladislav Jenšík – Fitness ve světě amerického fotbalu

Fitcast
Array ( ) Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 79 [name] => Fitcast [slug] => fitcast [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 79 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 48 [filter] => raw [cat_ID] => 79 [category_count] => 48 [category_description] => [cat_name] => Fitcast [category_nicename] => fitcast [category_parent] => 0 ) )
Form Factory FITCAST
Form Factory FITCAST
5. FITCAST – Ladislav Jenšík - Fitness ve světě amerického fotbalu
Loading
/

Láďa Jenšík je profesionální trenér Form Factory a zároveň aktivní hráč národního týmu amerického fotbalu. Láďa působil v pražském týmu Black Panthers a prosadil se i na mezinárodní fotbalové scéně. V našem novém fitcastu probereme moderní přístup k fitness tréninku a jaké metody uplatňuje z profesionálního sportu při fyzickém i duševním rozvoji svých klientů.

Autor Form Factory

Síť 12 fitness klubů v Praze, 2 v Brně a jeden v Ostravě

Společnost Form Factory je největší síť fitness, wellness a zdravého životního stylu v České republice. Nabídku služeb představují plně a moderně vybavené kluby v Praze, Brně a Ostravě pro efektivní individuální trénink podle současných trendů, široký výběr skupinových lekcí, včetně oblíbených Les Mills programů, vedených profesionálními instruktory a také zóny wellness zóny se saunami a vířivkami. Společnost Form Factory nastavuje svůj standard podle nejnovějších poznatků a trendů ze světa zdraví a fitness.