Časté dotazy (FAQ)

Jak získám přístup k prémiovému obsahu?

Je to snadné, zabere to jen pár minut. Stačí kliknout na položku ceník v horním menu a vybrat si členství. Během nákupu se přihlásíte pomocí Form Factory účtu nebo vyplníte novou registraci. Vás Form Factory účet bude sloužit k přihlášení a zobrazení obsahu.

Je registrace nezbytná?

Registrace a zakoupení Form Factory ONLINE členství je nezbytné, aby byl zajištěn přístup k prémiovému obsahu.

Co je to prémiový obsah?

Prémiový obsah je součástí placené části služby. Prémiový obsah zahrnuje neomezený přístup k online lekcím, živému vysílání a dalšímu online obsahu v rámci portálu fitness.formfactory.cz po stanovenou dobu v rámci členství ONLINE 7 a ONLINE 30. Prémiový obsah zahrnuje řadu cvičebních lekcí nejrůznějších programů dostupných nejčastěji v FULL HD kvalitě.

Co potřebuji k tomu, abych mohl spustit lekce?

V podstatě nic. Stačí mít aktivní ONLINE členství a přihlásit se pod svým Form Factory účtem. Pak můžete neomezeně sledovat všechny tréninky v on-demand knihovně nebo cvičit u živých online streamingů.

Mám členství do klubů Form Factory, musím za online lekce platit?

Služba je dostupná zdarma pro členy, kteří si platí některé ze standardních typů členství (Basic, roční, atd.). Služba není zdarma dostupná pro krátkodobá členství jako jsou jednodenní vstupy, Free Pass a WeekPass.

Kolik služba stojí?

K dispozici jsou dva typy ONLINE členství. ONLINE 7 je členství na týden (7 dní) a je dostupné za 99 Kč. Druhým typem je ONLINE 30, což je členství na 1 měsíc a lze ho pořídit za 199 Kč. Oba typy členství zahrnují neomezený přístup k obsahu po uvedenou dobu.

Je nějaký obsah dostupný zdarma?

Před nákupem ONLINE členství je možné prozkoumat celou on-demand knihovnu a vyzkoušet si trénink na vybraných lekcích (označeny #FREE), které jsou dostupné zcela zdarma včetně dodatečného obsahu k aktuálním tématům zdravého životního stylu a sportu.

Jak si mohu ONLINE členství objednat?

Stačí kliknout na položku ceník v horním menu a vybrat si optimální členství. Platba je realizována pomocí platební karty a po zaplacení je služba dostupná v řádu minut. Při prodloužení členství stačí opět přihlášení a obnova pomocí další platby. Systém vás bude upozorňovat na expiraci členství automaticky.

Koupil/a jsem si členství, přesto nevidím prémiový obsah

Je třeba se na stránkách fitness.formfactory.cz odhlásit a znova přihlásit, aby stránky načetli změnu členství. Pro přihlášení použijte email, který byl použitý při objednání členství.

Jak si mohu ONLINE členství zrušit?

Pokud již nechcete z různých důvodů službu Form Factory ONLINE využívat, stačí neprodloužit stávající ONLINE členství. Samo vyexpiruje po uplynutí příslušné doby a následně již nebudou strhávány žádné částky automaticky.

Můžu přijít s ONLINE členstvím i do klubu?

Ne, ONLINE členství je pouze pro přístup k digitální platformě online tréninků a streamingu. Neopravňuje vás ke vstupu do klubů Form Factory. Pro cvičení v klubech je nutné pořídit některý ze standardních typů členství dle ceníku.

Co je potřeba k online tréninkům?

Každý typ cvičení má svá specifika. V rámci online tréninků si lze volit z typu cvičení, intenzity a náročnosti. U každého cvičení je pak i uvedeno, jaké pomůcky jsou potřeba nebo jaké jsou doporučené.

Mohu si cvičení pouštět zpětně?

V případě živého streamingů cvičení jsou lekce ukládány do on-demand knihovny po skončení vysílání. Lekce, které se nevysílají živě přibývají do knihovny postupně a lze je v rámci platného ONLINE členství sledovat opakovaně bez omezení.

Jak je to s programy Les Mills?

Cvičení v rámci programů Les Mills jsou aktuálně vysílány jen živě a z důvodu licenčních ujednání je není možné shlédnout zpětně a nejsou ukládány do naší on-demand knihovny.

Mám kartu Multisport. Mohu si zaplatit online členství?

Ano, členství ONLINE 7 a ONLINE 30 je možné zakoupit i v případě, že pro návštěvu klubů Form Factory využíváte kartu Multisport. ONLINE členství je určeno pouze pro přístup k online platformě, která obsahuje on-demand knihovnu tréninků a streaming cvičení.