16. FITCAST – Jindřich Michálek – Překonávat limity je přirozené

Fitcast
Array ( ) Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 79 [name] => Fitcast [slug] => fitcast [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 79 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 47 [filter] => raw [cat_ID] => 79 [category_count] => 47 [category_description] => [cat_name] => Fitcast [category_nicename] => fitcast [category_parent] => 0 ) )
Form Factory FITCAST
Form Factory FITCAST
16. FITCAST - Jindřich Michálek – Překonávat limity je přirozené
Loading
/

Do našeho fitcastu k nám zaskočil absolutní mistr ČR v kulturistice, Jindra Michálek. Jindra je sportovec už od mládí, začínal s fotbalem a k fitness se dostal již ve 14 letech. Od roku 2006 se úspěšně účastnil řady kulturistických soutěží a v roce 2006 se stal absolutním mistrem ČR. Následovala řada dalších úspěchů v celé Evropě, Mr. Universe, IFBB Grand Prix Canada. V současnosti je Jindra aktivní jako osobní fitness trenér ve Form Factory.  Poslechněte si jeho napínavý osobní životní příběh.

Autor Form Factory

Síť 12 fitness klubů v Praze, 2 v Brně a jeden v Ostravě

Společnost Form Factory je největší síť fitness, wellness a zdravého životního stylu v České republice. Nabídku služeb představují plně a moderně vybavené kluby v Praze, Brně a Ostravě pro efektivní individuální trénink podle současných trendů, široký výběr skupinových lekcí, včetně oblíbených Les Mills programů, vedených profesionálními instruktory a také zóny wellness zóny se saunami a vířivkami. Společnost Form Factory nastavuje svůj standard podle nejnovějších poznatků a trendů ze světa zdraví a fitness.