9. FITCAST – Lenka Nora Návorková – Tanec je fitness a závislost

Fitcast
Array ( ) Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 79 [name] => Fitcast [slug] => fitcast [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 79 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 48 [filter] => raw [cat_ID] => 79 [category_count] => 48 [category_description] => [cat_name] => Fitcast [category_nicename] => fitcast [category_parent] => 0 ) )
Form Factory FITCAST
Form Factory FITCAST
9. FITCAST - Lenka Nora Návorková - Tanec je fitness a závislost
Loading
/

S Lenkou Norou Návorkovou jste si mohli tančit a cvičit v rámci řady online výukových lekcí latinskoamerických tanců na platformě Form Factory.  Víte, že Lenka Nora Návorková je čtyřnásobnou mistryní České republiky v latinskoamerických tancích v kategorii mládež, v kategorii dospělých se na mistrovství dostala do finále? V roce 2018 také vyhrála s Jiřím Dvořákem devátou řadu soutěže StarDance, když hvězdy tančí a stala se Královnou tanečního parketu. Vystoupí také v jedenácté řadě v roce 2021, kde vytvoří pár s Miraiem Navrátilem. Poslechněte si, co pro Lenku znamená sport, fitness a jak je důležité být v kondici, abyste se mohli věnovat svým koníčkům, profesi nebo zájmům?

Autor Form Factory

Síť 12 fitness klubů v Praze, 2 v Brně a jeden v Ostravě

Společnost Form Factory je největší síť fitness, wellness a zdravého životního stylu v České republice. Nabídku služeb představují plně a moderně vybavené kluby v Praze, Brně a Ostravě pro efektivní individuální trénink podle současných trendů, široký výběr skupinových lekcí, včetně oblíbených Les Mills programů, vedených profesionálními instruktory a také zóny wellness zóny se saunami a vířivkami. Společnost Form Factory nastavuje svůj standard podle nejnovějších poznatků a trendů ze světa zdraví a fitness.

Autor Jakub Hrubeš

Osobní trenér a mentální kouč

“BUĎ ZDRAVÝ, BUĎ FIT, MĚJ SE RÁD A BAV SE ŽIVOTEM!”

V odvětví fitness a koučinku jsem už více než 10 let a mám za sebou několik tisíc lekcí se svými klienty. Mým hlavním cílem je, abyste se díky společně strávenému času cítili sebevědomě, zdraví a fit. Pro každého to ale může znamenat něco úplně jiného, a proto s každým postupuji individuálně a když je potřeba, vkládáme do tréninkových jednotek také prvky mentálního koučinku. Jenom díky tomu totiž společně zajistíme, abyste se po tréninku cítili lépe jak fyzicky, tak psychicky. Tréninky se mnou jsou kromě samotného cvičení také plné energie a legrace. Jsem totiž pozitivní a komunikativní člověk, který je tu pro vás.

T: +420 724 381 600 | E: restart@jakubhrubes.cz | jakubhrubes.cz | IG: jakub_hrubes