Pojďte se v září proběhnout pro dobrou věc – Proběhni.se

TipyTrendy

Již 3. 10. můžete společně s námi podpořit charitativní běžecký závod Proběhni.se, který je určený všem běžcům i fanouškům nordic walkingu, podpoříte tak české lékaře a poukážete spolu s námi na vážnost srdečních chorob a důležitost její prevence. V prostorách pražského areálu IKEM najdete náš stánek, kde vám uděláme zdarma analýzu těla, vyzkoušíte si chytré hodinky Samsung, získáte volný vstup do našeho klubu a zasoutěžíte si o sportovní dárek!

Pomozte i vy a vyberte si závod na 6 nebo 11 km stejně jako to, zda si zvolíte běh či chůzi, jelikož každý, kdo se postaví na start pomáhá! Bohatý doprovodný program zaměřený na edukaci s nejuznávanějšími odborníky, sportovní zážitky nejne pro dospělé, ale i děti v rámci dětských závodů a den plný zábavy se blíží a vy můžete být v říjnu u toho. 

Pokud víte o někom, jehož odvaha a boj o své zdraví či zdraví svých blízkých a nezdolná energie by bylo dobré ocenit, napište jeho příběh na info@probehni.se a nominujte svého superhrdinu na Cenu profesora Jana Pirka.

Více informací o závod na www.probehni.se nebo na facebookových stránkách projektu Probehni.se

Těšíme se na vás!

Autor Form Factory