Pojďte se v září proběhnout pro dobrou věc – Proběhni.se

TipyTrendy
Array ( ) Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13 [name] => Tipy [slug] => tipy [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 125 [filter] => raw [cat_ID] => 13 [category_count] => 125 [category_description] => [cat_name] => Tipy [category_nicename] => tipy [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Trendy [slug] => trendy [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 36 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 36 [category_description] => [cat_name] => Trendy [category_nicename] => trendy [category_parent] => 0 ) )

Již 3. 10. můžete společně s námi podpořit charitativní běžecký závod Proběhni.se, který je určený všem běžcům i fanouškům nordic walkingu, podpoříte tak české lékaře a poukážete spolu s námi na vážnost srdečních chorob a důležitost její prevence. V prostorách pražského areálu IKEM najdete náš stánek, kde vám uděláme zdarma analýzu těla, vyzkoušíte si chytré hodinky Samsung, získáte volný vstup do našeho klubu a zasoutěžíte si o sportovní dárek!

Pomozte i vy a vyberte si závod na 6 nebo 11 km stejně jako to, zda si zvolíte běh či chůzi, jelikož každý, kdo se postaví na start pomáhá! Bohatý doprovodný program zaměřený na edukaci s nejuznávanějšími odborníky, sportovní zážitky nejne pro dospělé, ale i děti v rámci dětských závodů a den plný zábavy se blíží a vy můžete být v říjnu u toho. 

Pokud víte o někom, jehož odvaha a boj o své zdraví či zdraví svých blízkých a nezdolná energie by bylo dobré ocenit, napište jeho příběh na info@probehni.se a nominujte svého superhrdinu na Cenu profesora Jana Pirka.

Více informací o závod na www.probehni.se nebo na facebookových stránkách projektu Probehni.se

Těšíme se na vás!

Autor Form Factory

12 fitness clubs in Prague, 2 clubs in Brno and one in Ostrava

Form Factory is one of the major providers in the field of fitness, wellness and healthy lifestyle. In the Czech Republic, Form Factory operates 12 of its own clubs in Prague, 2 clubs in Brno and one in Ostrava. The range of services includes fully equipped centers for effective individual training, a wide selection of group programs including Les Mills led by professional instructors, as well as wellness areas including swimming pools, saunas, steam baths and whirlpools. Form Factory sets its standard according to the latest knowledge and trends from the world of health and fitness.