46. FITCAST – Doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc. – Pravidelný kardio trénink a silové cvičení jsou nejlepší fitness pro tělo, duši i vizáž

Fitcast
Array ( ) Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 79 [name] => Fitcast [slug] => fitcast [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 79 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 48 [filter] => raw [cat_ID] => 79 [category_count] => 48 [category_description] => [cat_name] => Fitcast [category_nicename] => fitcast [category_parent] => 0 ) )
Form Factory FITCAST
Form Factory FITCAST
46. FITCAST - Doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc. - Pravidelný kardio trénink a silové cvičení jsou nejlepší fitness pro tělo, duši i vizáž
Loading
/

První podcast v roce 2024 odstartujeme se známou tváří a kapacitou v medicíně, panem docentem MUDr. Romanem Šmuclerem, CSc. Proč zrovna medicína a fitness? Jaká je spojitost? Kupodivu zásadní. S naším hostem jsme se zaměřili na téma pohybu a jeho vlivu na zdraví, vzhled i duševní pohodu. Proč cvičit a vnímat cvičení jako dlouhodobou cestu, která podpoří náš fyzický i duševní stav až do stáří? Jakému sportu se věnuje náš host? To vše se dozvíte v našem podcastu.

Autor Form Factory

Síť 12 fitness klubů v Praze, 2 v Brně a jeden v Ostravě

Společnost Form Factory je největší síť fitness, wellness a zdravého životního stylu v České republice. Nabídku služeb představují plně a moderně vybavené kluby v Praze, Brně a Ostravě pro efektivní individuální trénink podle současných trendů, široký výběr skupinových lekcí, včetně oblíbených Les Mills programů, vedených profesionálními instruktory a také zóny wellness zóny se saunami a vířivkami. Společnost Form Factory nastavuje svůj standard podle nejnovějších poznatků a trendů ze světa zdraví a fitness.

Autor Jakub Hrubeš

Osobní trenér a mentální kouč

“BUĎ ZDRAVÝ, BUĎ FIT, MĚJ SE RÁD A BAV SE ŽIVOTEM!”

V odvětví fitness a koučinku jsem už více než 10 let a mám za sebou několik tisíc lekcí se svými klienty. Mým hlavním cílem je, abyste se díky společně strávenému času cítili sebevědomě, zdraví a fit. Pro každého to ale může znamenat něco úplně jiného, a proto s každým postupuji individuálně a když je potřeba, vkládáme do tréninkových jednotek také prvky mentálního koučinku. Jenom díky tomu totiž společně zajistíme, abyste se po tréninku cítili lépe jak fyzicky, tak psychicky. Tréninky se mnou jsou kromě samotného cvičení také plné energie a legrace. Jsem totiž pozitivní a komunikativní člověk, který je tu pro vás.

T: +420 724 381 600 | E: restart@jakubhrubes.cz | jakubhrubes.cz | IG: jakub_hrubes