29. FITCAST – Raego – Jdu cestou malých vítězství

Fitcast
Array ( ) Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 79 [name] => Fitcast [slug] => fitcast [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 79 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 35 [filter] => raw [cat_ID] => 79 [category_count] => 35 [category_description] => [cat_name] => Fitcast [category_nicename] => fitcast [category_parent] => 0 ) )
Form Factory FITCAST
Form Factory FITCAST
29. FITCAST - Raego – Jdu cestou malých vítězství
/

Náš fitcast navštívil dříve 130 kilový outsider Ladislav Pham, známý spíše svým uměleckým jménem RAEGO, který prošel šikanou, chudobou a bojem s vlastním vzhledem, a který se dokázal vlastním úsilím vyšvihnout v hudebním světě nejen doma, ale i v zahraničí. Získal Českého slavíka a kompletně změnil svůj život za pomoci fitness. Proč je pohyb klíčový pro kariéru, ale i pro duševní pohodu? Jaký je recept Raega na efektivní trénink? To vše se dozvíte ve fitcastu.

Autor Form Factory

Síť 12 fitness klubů v Praze, 2 v Brně a jeden v Ostravě

Společnost Form Factory patří mezi významné poskytovatele v oblasti fitness, wellness a zdravého životního stylu. V České republice provozuje Form Factory 12 vlastních klubů v Praze, 2 kluby v Brně a jeden v Ostravě. Nabídku služeb představují plně vybavená centra pro efektivní individuální trénink, široký výběr skupinových programů včetně Les Mills vedených profesionálními instruktory a také zóny wellness zóny včetně bazénů, saun, parních lázní a vířivek. Společnost Form Factory nastavuje svůj standard podle nejnovějších poznatků a trendů ze světa zdraví a fitness.