Od 23. do 30. září je tady #BEACTIVEDAY 2022 a ve Form Factory pro vás bude připravena nabídka zajímavých výhod.

Fitness
Array ( ) Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Fitness [slug] => fitness [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 83 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 83 [category_description] => [cat_name] => Fitness [category_nicename] => fitness [category_parent] => 0 ) )

Zapojte se do toho s námi a přejděte na zdravý životní styl a aktivní pohyb, který má pozitivní vliv na váš fyzický i duševní život. Hýbat se má smysl.

CO VÁS ČEKÁ NA #BEACTIVEDAY VE FITNESS KLUBECH FORM FACTORY?

Ještě jste u nás nebyli? Nezapomeňte využít první vstup zdarma a začněte tak novou, zdravou, etapu života.

Autor Form Factory

Síť 12 fitness klubů v Praze, 2 v Brně a jeden v Ostravě

Společnost Form Factory je největší síť fitness, wellness a zdravého životního stylu v České republice. Nabídku služeb představují plně a moderně vybavené kluby v Praze, Brně a Ostravě pro efektivní individuální trénink podle současných trendů, široký výběr skupinových lekcí, včetně oblíbených Les Mills programů, vedených profesionálními instruktory a také zóny wellness zóny se saunami a vířivkami. Společnost Form Factory nastavuje svůj standard podle nejnovějších poznatků a trendů ze světa zdraví a fitness.