ÓČKO.TV: 5. FORMUJTE SE S MOTTLICÍ A POJĎTE SI S NÁMI TRSNOUT! PROTOŽE FITNESS JE TANEC!

FitnessTipy
Array ( ) Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Fitness [slug] => fitness [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 84 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 84 [category_description] => [cat_name] => Fitness [category_nicename] => fitness [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 13 [name] => Tipy [slug] => tipy [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 125 [filter] => raw [cat_ID] => 13 [category_count] => 125 [category_description] => [cat_name] => Tipy [category_nicename] => tipy [category_parent] => 0 ) )

Dneska to pořádně roztančíme! Ve Form Factory si dáme lekci tance s lektorkou Adélou Hurníkovou.

Pojďte s námi do Form Factory rozvlnit boky, rozpohybovat celé tělo a vyčistit si hlavu s Adélou Hurníkovou, která se věnuje tanci už od raného dětství. Můžete si vybrat z různých programů, jako je zumba, balet, afro dance, body jam… 

Každým ze zmíněných tanců se dá hravě formovat postava, a dokonce i zhubnout. Naše Baru a Veru jsou toho důkazem! S dokonale formovanou postavou vyrazily do Decathlonu, kde si vybraly ty nejhezčí plavky na letošní letní sezónu. Podívejte se, jak jim to slušelo. 

A jak se obléknout na tancování? Zapomeňte na dramatický styling, nejdůležitější je, abyste se cítili pohodlně. Adéla vám poví, jak na to.

Autor Form Factory

Síť 12 fitness klubů v Praze, 2 v Brně a jeden v Ostravě

Společnost Form Factory je největší síť fitness, wellness a zdravého životního stylu v České republice. Nabídku služeb představují plně a moderně vybavené kluby v Praze, Brně a Ostravě pro efektivní individuální trénink podle současných trendů, široký výběr skupinových lekcí, včetně oblíbených Les Mills programů, vedených profesionálními instruktory a také zóny wellness zóny se saunami a vířivkami. Společnost Form Factory nastavuje svůj standard podle nejnovějších poznatků a trendů ze světa zdraví a fitness.