ÓČKO.TV: 1. FORMUJTE SE S MOTTLICÍ! JAK PŘIPRAVIT TĚLO DO PLAVEK? NEJDŘÍV ZMĚŘIT, POTOM CVIČIT!

TipyTrendy
Array ( ) Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13 [name] => Tipy [slug] => tipy [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 125 [filter] => raw [cat_ID] => 13 [category_count] => 125 [category_description] => [cat_name] => Tipy [category_nicename] => tipy [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Trendy [slug] => trendy [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 36 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 36 [category_description] => [cat_name] => Trendy [category_nicename] => trendy [category_parent] => 0 ) )

Zimní pauzička nám trošku zamávala s postavou, takže je na čase dostat se zase do formy, plavková sezóna se blíží! Formuj se s Mottlicí právě začíná!

Před kruhovým, skupinovým nebo silovým tréninkem, ale i před jógou je zásadní jedna věc – správně se obléci! Určitě i vy chcete, aby vám to u cvičení slušelo, a hlavně – abyste se cítili dobře! To nejvhodnější oblečení si vyberete třeba v Decathlonu

S měřením, vážením, cvičením i doplňky stravy vám pak pomůže Jan Kratochvíl z Form Factory. Co říkal na výsledky celkové analýzy a na poměr vody, tuků a svalů u Mottlice? Na to se podívejte v našem videu! 

Autor Form Factory

Síť 12 fitness klubů v Praze, 2 v Brně a jeden v Ostravě

Společnost Form Factory je největší síť fitness, wellness a zdravého životního stylu v České republice. Nabídku služeb představují plně a moderně vybavené kluby v Praze, Brně a Ostravě pro efektivní individuální trénink podle současných trendů, široký výběr skupinových lekcí, včetně oblíbených Les Mills programů, vedených profesionálními instruktory a také zóny wellness zóny se saunami a vířivkami. Společnost Form Factory nastavuje svůj standard podle nejnovějších poznatků a trendů ze světa zdraví a fitness.