ÓČKO.TV: 3. FORMUJTE SE S MOTTLICÍ A ZACVIČTE SI JÓGU! PROTOŽE FITNESS JE PŘECE RELAX. HAHA!

TipyTrendy
Array ( ) Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13 [name] => Tipy [slug] => tipy [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 123 [filter] => raw [cat_ID] => 13 [category_count] => 123 [category_description] => [cat_name] => Tipy [category_nicename] => tipy [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Trendy [slug] => trendy [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 36 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 36 [category_description] => [cat_name] => Trendy [category_nicename] => trendy [category_parent] => 0 ) )

Minule jsme si pěkně mákli, no a… mákneme si zase! Protože věřte nebo ne, i jóga může být pěkná makačka. Pojďte se s námi formovat trošku poklidnějším způsobem, propojte tělo, mysl a duši, a zlepšete si tak kvalitu svého života.

Věřte nebo ne, Form Factory není jen o posilování a strojích. Cvičí se tady i jóga. A právě lektorka jógy Lenka Pavlenková nám představí, jak si správně protáhnout tělo, jaké jsou nejoblíbenější a nejefektivnější jógové pozice nebo třeba jak se správně obléknout. 

Rozhodně nezapomeňte na pohodlí, nejlepší jsou bezešvé legíny s vysokým pasem a vycpaná podprsenka. A určitě myslete na protiskluzovou podložku. Všechny potřebné pomůcky i oblečky seženete třeba v Decathlonu

Autor Form Factory

Síť 12 fitness klubů v Praze, 2 v Brně a jeden v Ostravě

Společnost Form Factory je největší síť fitness, wellness a zdravého životního stylu v České republice. Nabídku služeb představují plně a moderně vybavené kluby v Praze, Brně a Ostravě pro efektivní individuální trénink podle současných trendů, široký výběr skupinových lekcí, včetně oblíbených Les Mills programů, vedených profesionálními instruktory a také zóny wellness zóny se saunami a vířivkami. Společnost Form Factory nastavuje svůj standard podle nejnovějších poznatků a trendů ze světa zdraví a fitness.