21. FITCAST – lektorky skupinových lekcí Monika Trnková a Adéla Hurníková

Fitcast
Array ( ) Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 79 [name] => Fitcast [slug] => fitcast [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 79 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 48 [filter] => raw [cat_ID] => 79 [category_count] => 48 [category_description] => [cat_name] => Fitcast [category_nicename] => fitcast [category_parent] => 0 ) )
Form Factory FITCAST
21. FITCAST - lektorky skupinových lekcí Monika Trnková a Adéla Hurníková
Loading
/

Co obnáší správa skupinových lekcí a kdo se stará v zákulisí o všechny instruktory Form Factory? V novém podcastu Vám představíme aktivní lektorky skupinových lekcí, Moniku Trnkovou a Adélu Hurníkovou, které mají na starost péči o instruktory, pořádání akcí a hledání fitness novinek ve světě. Dozvíte se také jak se obě studio koordinátorky dostaly ke skupinovým lekcím a co se jim na jejich práci líbí nejvíce. Pokud váháte zda vyzkoušet skupinové lekce, tak vám Monika a Adéla doporučí jaký typ si na začátek vybrat, co si vzít s  sebou a také jaký typ si vybrat pro začátek, potažmo jaký typ si určitě nevybírat. To vše a plno dalšího ohledně světa fitness lekcí se dozvíte ve zbytku podcastu, na který Vás obě srdečně zvou.

Autor Form Factory

Síť 12 fitness klubů v Praze, 2 v Brně a jeden v Ostravě

Společnost Form Factory je největší síť fitness, wellness a zdravého životního stylu v České republice. Nabídku služeb představují plně a moderně vybavené kluby v Praze, Brně a Ostravě pro efektivní individuální trénink podle současných trendů, široký výběr skupinových lekcí, včetně oblíbených Les Mills programů, vedených profesionálními instruktory a také zóny wellness zóny se saunami a vířivkami. Společnost Form Factory nastavuje svůj standard podle nejnovějších poznatků a trendů ze světa zdraví a fitness.

Autor Jakub Hrubeš

Osobní trenér a mentální kouč

“BUĎ ZDRAVÝ, BUĎ FIT, MĚJ SE RÁD A BAV SE ŽIVOTEM!”

V odvětví fitness a koučinku jsem už více než 10 let a mám za sebou několik tisíc lekcí se svými klienty. Mým hlavním cílem je, abyste se díky společně strávenému času cítili sebevědomě, zdraví a fit. Pro každého to ale může znamenat něco úplně jiného, a proto s každým postupuji individuálně a když je potřeba, vkládáme do tréninkových jednotek také prvky mentálního koučinku. Jenom díky tomu totiž společně zajistíme, abyste se po tréninku cítili lépe jak fyzicky, tak psychicky. Tréninky se mnou jsou kromě samotného cvičení také plné energie a legrace. Jsem totiž pozitivní a komunikativní člověk, který je tu pro vás.

T: +420 724 381 600 | E: restart@jakubhrubes.cz | jakubhrubes.cz | IG: jakub_hrubes