20. FITCAST – Pavla Slanec – Dělej, to co miluješ. Miluj, to co děláš!

Fitcast
Array ( ) Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 79 [name] => Fitcast [slug] => fitcast [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 79 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 46 [filter] => raw [cat_ID] => 79 [category_count] => 46 [category_description] => [cat_name] => Fitcast [category_nicename] => fitcast [category_parent] => 0 ) )
Form Factory FITCAST
Form Factory FITCAST
20. FITCAST - Pavla Slanec - Dělej, to co miluješ. Miluj, to co děláš!
Loading
/

Nahlédnout do zákulisí toho, jaké to je vlastně pracovat ve fitness společnosti Form Factory, nám dnes umožní HR manažerka Form Factory, Pavla Slanec. Pavla, drobná svým vzrůstem, avšak o to více pevná ve svých rozhodnutích, jež je zároveň velikou milovnicí a aktivní instruktorkou jógy. A která se stará o naše zaměstnance již řadu let, v dnešním podcastu představí svůj inovativní pohled na péči o lidi a seznámí posluchače s firemní kulturou, jejíž důležitost se čím dál více dostává do popředí, jakožto zásadní faktor při výběru ideální práce. Pavla zároveň poradí novým uchazečům, jak se mohou přidat do našeho týmu a stát se tak platným členem Form Factory Family.

Autor Form Factory

Síť 12 fitness klubů v Praze, 2 v Brně a jeden v Ostravě

Společnost Form Factory je největší síť fitness, wellness a zdravého životního stylu v České republice. Nabídku služeb představují plně a moderně vybavené kluby v Praze, Brně a Ostravě pro efektivní individuální trénink podle současných trendů, široký výběr skupinových lekcí, včetně oblíbených Les Mills programů, vedených profesionálními instruktory a také zóny wellness zóny se saunami a vířivkami. Společnost Form Factory nastavuje svůj standard podle nejnovějších poznatků a trendů ze světa zdraví a fitness.

Autor Jakub Hrubeš

Osobní trenér a mentální kouč

“BUĎ ZDRAVÝ, BUĎ FIT, MĚJ SE RÁD A BAV SE ŽIVOTEM!”

V odvětví fitness a koučinku jsem už více než 10 let a mám za sebou několik tisíc lekcí se svými klienty. Mým hlavním cílem je, abyste se díky společně strávenému času cítili sebevědomě, zdraví a fit. Pro každého to ale může znamenat něco úplně jiného, a proto s každým postupuji individuálně a když je potřeba, vkládáme do tréninkových jednotek také prvky mentálního koučinku. Jenom díky tomu totiž společně zajistíme, abyste se po tréninku cítili lépe jak fyzicky, tak psychicky. Tréninky se mnou jsou kromě samotného cvičení také plné energie a legrace. Jsem totiž pozitivní a komunikativní člověk, který je tu pro vás.

T: +420 724 381 600 | E: restart@jakubhrubes.cz | jakubhrubes.cz | IG: jakub_hrubes