Smetanové Mango ve skle

Stravování
Array ( ) Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Stravování [slug] => stravovani [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 92 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 92 [category_description] => [cat_name] => Stravování [category_nicename] => stravovani [category_parent] => 0 ) )

Dnes použijeme zbytky sušenek a drobečků z minulého receptu – Lámané Kakaové sušenky. Pokud jste nedělali nebo vám nic nezbylo, můžete nahradit, granolou, bebe sušenkami, nebo Müsli.

Ingredience na 4 porce (sklenice 200 ml):

  • Zbytky kakaových sušenek
  • 2 zakysané smetany
  • Mango, čerstvé nebo neslazené konzervované
  • Rumová esence (vanilková), nebo vanilkový lusk
  • 2 PL medu (sirupu, sladidla)
  • Želatina, agar – nemusí být

Postup:

Připravíme si sklenice, do kterých budeme vrstvit. Nejprve si rozmixujeme polovinu manga, druhou nakrájíme na menší kousky. Do zakysané smetany přidáme trochu esence nebo vanilky, med (sladidlo) a rozmixované mango, vyšleháme. Nalámané sušenky rozmístíme na dno a větší část sklenice naplníme směsí ze smetany. Na vrh dáme nakrájené mango a můžeme ještě zalít pro vyplnění želatinou.

Autor Form Factory

Síť 12 fitness klubů v Praze, 2 v Brně a jeden v Ostravě

Společnost Form Factory je největší síť fitness, wellness a zdravého životního stylu v České republice. Nabídku služeb představují plně a moderně vybavené kluby v Praze, Brně a Ostravě pro efektivní individuální trénink podle současných trendů, široký výběr skupinových lekcí, včetně oblíbených Les Mills programů, vedených profesionálními instruktory a také zóny wellness zóny se saunami a vířivkami. Společnost Form Factory nastavuje svůj standard podle nejnovějších poznatků a trendů ze světa zdraví a fitness.