11. FITCAST – Marek Kadlec – Pohled do života fitness klubů

Fitcast
Array ( ) Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 79 [name] => Fitcast [slug] => fitcast [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 79 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 48 [filter] => raw [cat_ID] => 79 [category_count] => 48 [category_description] => [cat_name] => Fitcast [category_nicename] => fitcast [category_parent] => 0 ) )
Form Factory FITCAST
Form Factory FITCAST
11. FITCAST - Marek Kadlec - Pohled do života fitness klubů
Loading
/

Dnes nahlédneme do zákulisí trenérů a vybavení ve Form Factory. Pozvali jsme si do našeho fitcastu Marka Kadlece, který je odpovědný za osobní trenéry ve všech klubech FF a zároveň se stará o technické vybavení a jeho rozvoj. Marek se ve světě fitness pohybuje už řadu let a za tu dobu nasbíral spoustu zkušeností včetně své trenérské praxe.

Autor Form Factory

Síť 12 fitness klubů v Praze, 2 v Brně a jeden v Ostravě

Společnost Form Factory je největší síť fitness, wellness a zdravého životního stylu v České republice. Nabídku služeb představují plně a moderně vybavené kluby v Praze, Brně a Ostravě pro efektivní individuální trénink podle současných trendů, široký výběr skupinových lekcí, včetně oblíbených Les Mills programů, vedených profesionálními instruktory a také zóny wellness zóny se saunami a vířivkami. Společnost Form Factory nastavuje svůj standard podle nejnovějších poznatků a trendů ze světa zdraví a fitness.