Jak šel čas s naším online tréninkem

Online trénink
Array ( ) Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Online trénink [slug] => online [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] =>

Živé vysílání a rozsáhlá knihovna

Cvičení dostupné kdykoliv a kdekoliv

Profesionální trenéři Form Factory

[parent] => 0 [count] => 4408 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 4408 [category_description] =>

Živé vysílání a rozsáhlá knihovna

Cvičení dostupné kdykoliv a kdekoliv

Profesionální trenéři Form Factory

[cat_name] => Online trénink [category_nicename] => online [category_parent] => 0 ) )

Za chvíli to bude již rok, kdy jsme spustili naše online lekce. Díky nim vám stále přinášíme nejrůznější typy cvičení, které si můžete užít v pohodlí domova nebo třeba i v kanceláři. Letošní rok byl komplikovaný pro všechny z nás, živé a online přenosy tak často byly jedinou volbou, jak si zacvičit a udržet si kondici. A protože se všechno vyvíjí, připravili jsme si pro vás krátké shrnutí, kam jsme se od března 2020 posunuli. Děkujeme, že s námi cvičíte online i v našich klubech a chceme pro vás být i nadále první volbou ve světě fitness a zdravého životního stylu.

Autor Form Factory

Síť 12 fitness klubů v Praze, 2 v Brně a jeden v Ostravě

Společnost Form Factory je největší síť fitness, wellness a zdravého životního stylu v České republice. Nabídku služeb představují plně a moderně vybavené kluby v Praze, Brně a Ostravě pro efektivní individuální trénink podle současných trendů, široký výběr skupinových lekcí, včetně oblíbených Les Mills programů, vedených profesionálními instruktory a také zóny wellness zóny se saunami a vířivkami. Společnost Form Factory nastavuje svůj standard podle nejnovějších poznatků a trendů ze světa zdraví a fitness.