Nový prémiový obsah a online cvičení

Online tréninkŽivě
Array ( ) Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Online trénink [slug] => online [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] =>

Živé vysílání a rozsáhlá knihovna

Cvičení dostupné kdykoliv a kdekoliv

Profesionální trenéři Form Factory

[parent] => 0 [count] => 4444 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 4444 [category_description] =>

Živé vysílání a rozsáhlá knihovna

Cvičení dostupné kdykoliv a kdekoliv

Profesionální trenéři Form Factory

[cat_name] => Online trénink [category_nicename] => online [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 15 [name] => Živě [slug] => zive [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 15 [taxonomy] => category [description] => živé přenosy fitness programů [parent] => 0 [count] => 165 [filter] => raw [cat_ID] => 15 [category_count] => 165 [category_description] => živé přenosy fitness programů [cat_name] => Živě [category_nicename] => zive [category_parent] => 0 ) )

Přinášíme rozsáhlou knihovnu online cvičení a spoustu dalšího obsahu ze světa fitness, zdraví a zdravého životního stylu. Přidejte se i vy k modernímu přístupu ke cvičení. V našich studiích pro vás trvale připravujeme nové lekce pod vedením profesionálních instruktorů a osobních trenérů Form Factory. Nezáleží, zda máte televizi, mobil nebo počítač, obsah je pro vás dostupný odkudkoliv a kdekoliv. Lekce jsou dostupné živě i ze záznamu, o žádné cvičení tak již nepřijdete a můžete si ho shlédnout a odcvičit třeba v pohodlí domova nebo na cestách.

Cvičení už nemůže být jednodušší, začněte hned teď.

Chcete mít neomezený přístup ke kompletnímu obsahu a online lekcím?

Nově vám stačí jednoduchá registrace zdarma i bez toho, abyste byli členy Form Factory klubů.

Jste již členem Form Factory a navštěvujete naše kluby?

Pro přihlášení k prémiovému obsahu použijte své přístupové údaje, které jste obdrželi emailem při podpisu smlouvy a pomocí kterých se přihlašujte do své Klientské zóny / Můj účet. Pokud jste své přístupové údaje zapomněli, můžete si je snadno obnovit pomocí emailu zde.

Jsou streamované a online lekce zdarma?

Ano, lekce jsou dostupné zdarma, stačí jen jednoduchá registrace. Přístup k obsahu je neomezený časem i počtem shlédnutých lekcí.

Form Factory Vám přejeme, abyste si cvičení s námi užili.

Autor Form Factory

Síť 12 fitness klubů v Praze, 2 v Brně a jeden v Ostravě

Společnost Form Factory je největší síť fitness, wellness a zdravého životního stylu v České republice. Nabídku služeb představují plně a moderně vybavené kluby v Praze, Brně a Ostravě pro efektivní individuální trénink podle současných trendů, široký výběr skupinových lekcí, včetně oblíbených Les Mills programů, vedených profesionálními instruktory a také zóny wellness zóny se saunami a vířivkami. Společnost Form Factory nastavuje svůj standard podle nejnovějších poznatků a trendů ze světa zdraví a fitness.