OKTAGON přináší legendární Štvanici do Bratislavy!

Fitness
Array ( ) Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Fitness [slug] => fitness [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 84 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 84 [category_description] => [cat_name] => Fitness [category_nicename] => fitness [category_parent] => 0 ) )

Letní turnaj pod otevřeným nebem vůbec poprvé na Slovensku.

Obrovská show, slunce, pohoda s MMA a adrenalinovým prostředím a nejlepší karta v historii Bratislavy. Můžeš se těšit na nejatraktivnější bojovníky domácí scény a čtvrtfinále Tipsport Gamechanger v lehké váze.

Brutální odveta ze Štvanice mezi současným a bývalým šampionem bantamové váhy Lima vs. Mågård, který chce svůj pás zpátky.

Vlasto Čepo se poprvé od boje o titul chystá zpět do klece rozpoutat svůj chaos.

Rakouský šampion „No Mercy“ Kartal, před kterým padají soupeři jako hrušky, je ale na peklo v kleci dobře zvyklý.

Ve čtvrtfinále MMA Ligy mistrů za Slovensko nastoupí šampion lehké váhy OKTAGONu Rony Paradeiser proti jednomu z favoritů milionové pyramidy, bývalému šampionovi KSW Torresovi.

Další čtvrtfinálový souboj se odehraje mezi srbskou #1 v lehké váze, neporaženým Bogdanovićem a belgickým fenoménem, šampionem pérové váhy Keitou.

Bratislava se stane městem posledního zápasu kariéry legendy domácí scény.

„Monster“ Kníže bude ve 46 letech čelit slovenskému střelcovi Radovi Úškrtovi.

Vojto Barborík se 3 roky po legendárním zápasu s Buchingerem konečně vrací do OKTAGONu, kde si to rozdá s excelentním postojářem Rajewskim.

Neporažená světová #27 „Silent Killer“ Szabová se chystá na souboj s dravou „Pitbull“ Álvarez, která je nezastavitelná už 4 zápasy.

A ještě jeden velký návrat. Proti nejdrsnějšímu veterinářovi Česka Raškovi se v OKTAGONu po 2 letech představí bývalý titulový vyzyvatel Milan Ďatelinka.

To všechno v doprovodu nejlepší audiovizuální a světelné show, která podtrhne celý večer, takže si odneseš jeden z nejlepších zážitků tohoto léta.

Už 20. 7. zažiješ strhující atmosféru na summer párty v Peugeot Aréně.

Vstupenky zakoupíš na www.oktagonmma.com

Autor OKTAGON MMA

OKTAGON MMA je největší Česko-Slovenská organizace, která pořádá turnaje bojových sportů u nás. Turnaje OKTAGONU sledují fanoušci z více než 64 zemí po celém světě online pomocí platformy OKTAGON.TV. Zakladatelé a zároveň jeho majitelé jsou Pavol Neruda a Ondřej Novotný.

OKTAGON ročně pořádá hned několik turnajů v těch největších českých a slovenských arénách či městech. Mimo to připravuje pro všechny sportovní fanoušky jedinečnou reality show s profesionálními bojovníky zvanou OKTAGON VÝZVA. Připravuje také týdeník OKTAGON MAGAZÍN, který mapuje scénu bojových sportů.

OKTAGON nabízí také jedinečnou možnost pro firmy zapojit se do světa MMA a pomoci zápasníkům při jejich cestě na vrchol. Pomocí Nerudova poháru se už přes 2 roky zapojují firmy v Česku a na Slovensku do turnajů a eventů. V neposlední řadě nabízí talkshow o bojovnících a lidech ze scény OKTAGON Majk.