To nejlepší z roku 2020 :)

Trendy
Array ( ) Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Trendy [slug] => trendy [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 31 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 31 [category_description] => [cat_name] => Trendy [category_nicename] => trendy [category_parent] => 0 ) )

Každý den vám přinášíme spoustu nových online tréninků. A ne vždy jde všechno podle plánu – podívejte se, že i naši instruktoři jsou jen lidé a při natáčení se nám občas docela daří 😊. To nejlepší z roku 2020.

Autor Form Factory

Síť 13 fitness klubů v Praze a jeden v Ostravě

Společnost Form Factory patří mezi významné poskytovatele v oblasti fitness, wellness a zdravého životního stylu. V České republice provozuje Form Factory 13 vlastních klubů v Praze a jeden v Ostravě. Nabídku služeb představují plně vybavená centra pro efektivní individuální trénink, široký výběr skupinových programů včetně Les Mills vedených profesionálními instruktory a také zóny wellness zóny včetně bazénů, saun, parních lázní a vířivek. Společnost Form Factory nastavuje svůj standard podle nejnovějších poznatků a trendů ze světa zdraví a fitness.