Veganský jídelníček EAT-VEGAN

Veganský jídelníček EAT-VEGAN
1.

CHYTRÝ JÍDELNÍČEK EAT-PLAN

Čistě rostlinný jídelníček, bez masa, ryb, mléčných produktů a vajec.

Chcete zhubnout, udržovat hmotnost, nebo se „jen“ naučit zdravě a vyváženě stravovat? Chybí vám inspirace, co a kolik toho jíst? Neustále tápete, jak si seskládat svůj jídelníček, aby byl pestrý a vyvážený a vy jste přitom nejedli pořád dokola kuře, rýži, vejce a tvarohy? Chtěli byste sestavit jídelníček na míru, ale nechcete platit tisíce za službu výživového poradce? Pak je chytrý jídelníček EAT-PLAN tím nejlepším řešením přímo pro vás.

Co je chytrý jídelníček EAT-PLAN?

Absolutní špička mezi online jídelníčky. Je chytrý, sám vám všechno propočítá. Zvolte si cíl a EAT-PLAN vám nadefinuje vaši ideální kalorickou potřebu, kterou rozpočítá mezi vámi zvolený počet chodů za daný den. Cíl můžete v průběhu života měnit a uchránit se tak případnému jojo efektu.

Je flexibilní. Umí se vám přizpůsobit tak, jak zrovna potřebujete. Každý den můžete jíst jiný počet chodů. Něco vám z jídelníčku nechutná? Vyměňte si jedno jídlo za jiné. Nebo si zaměňte samostatnou potravinu z receptu za jinou. EAT-PLAN vám ji umí nahradit ve všech receptech.

Jídelníčky si můžete uložit, vytisknout, vygenerovat si nákupní seznam na vámi zvolené období a jít rovnou nakupovat.

Čeká vás 28 dní, až 5 chodů denně, celkem 140 receptů. Jednoduchých, pestrých, výživných, velmi chutných, které můžete donekonečna kombinovat a vytvářet si tak nové jídelníčky. Jednodušší už to být nemůže!

EAT-PLAN je váš parťák na cestě za vaší vysněnou postavou a zdravým stravováním.