Body Refresh S1/E18

Online tréninkBody refresh
Array ( ) Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 82 [name] => Body refresh [slug] => body-refresh [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 82 [taxonomy] => category [description] => Body Refresh je cvičení, které je vhodné pro každého. Během lekce procvičíte většinu svalových partií s vlastní vahou nebo základními pomůckami během 20 až 30 minut. [parent] => 14 [count] => 67 [filter] => raw [cat_ID] => 82 [category_count] => 67 [category_description] => Body Refresh je cvičení, které je vhodné pro každého. Během lekce procvičíte většinu svalových partií s vlastní vahou nebo základními pomůckami během 20 až 30 minut. [cat_name] => Body refresh [category_nicename] => body-refresh [category_parent] => 14 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Online trénink [slug] => online [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] =>

Živé vysílání a rozsáhlá knihovna

Cvičení dostupné kdykoliv a kdekoliv

Profesionální trenéři Form Factory

[parent] => 0 [count] => 2956 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 2956 [category_description] =>

Živé vysílání a rozsáhlá knihovna

Cvičení dostupné kdykoliv a kdekoliv

Profesionální trenéři Form Factory

[cat_name] => Online trénink [category_nicename] => online [category_parent] => 0 ) )

Náročnost Střední

Intenzita 3

Podložka

Body Refresh je cvičení, které je vhodné pro každého. Během lekce procvičíte většinu svalových partií s vlastní vahou nebo základními pomůckami během 20 až 30 minut.

Autor Adéla Hurníková

Instruktor skupinových lekcí

Pohyb mě doprovází celý život. Když jsem v šesti letech začala s baletem netušila jsem, že to bude můj denní chleba. Po vystudování baletní konzervatoře v Ostravě jsem byla přijata na HAMU v Praze, kde moje fitness cesta začala. V tanečním centru, kde jsem učila moderní tanec mě zaujala lekce Zumby, která se stala mojí palubní vstupenkou k předcvičování na skupinových lekcích. Postupně jsem si dodělávala kvalifikace jako TRX, kurz osobního trenéra a především kurz Piloxing, který mi na několik let změnil život. Stala jsem se Master trenérkou pro ČR a měla obrovské štěstí, že jsem ho mohla prezentovat nejen u nás, ale i v zahraničí a díky tomu poznat plno úžasných fitness veletrhů, akcí a především lidí. Časem jsem začala hledat něco víc…hledala jsem program, který by mě dokázal vyždímat z kůže – stal se jím LM GRIT. A na něj už plynule navazovaly ostatní programy LM, které přesně doplňovaly moje oblíbené disciplíny (LM Barre, LM Bodybalance, LM Bodyjam, LM Bodypump). Skupinové lekce jsou tím nejlepším, co mě kdy potkalo a já jen pevně doufám, že mi zdraví dovolí u nich zůlstat, co nejdéle.